|
11 658 грн
|
|
11 658 грн
|
платежі
по 5 829 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| тип | подрібнювач |
|---|---|
| Живлення | мережа (AC 220 В) |
| Тип двигуна | електричний |
| Потужність двигуна | S6/S6%: 2500 Вт/40%/S1: 2000 Вт |
| Система подрібнення | фреза |
| Діаметр подрібнювального матеріалу | max. 40 мм |
| Обороти подрібнювача | 40 об/хв |
| Об `єм контейнера | 50 л |
| Додатково | міцне шасі з колесами |
| Комплектація | штовхач |
| Матеріал корпуса | ударостійкий пластик |
| Рівень шуму | 80 дБ |
| Колеса для транспортування | 2 |
| Вага | 23,8 кг |
| Вага брутто | 27,2 кг |
| Гарантія, міс | 36 |