|
10 656 грн
|
|
10 656 грн
|
платежі
по 5 328 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| тип | газонокосарка |
|---|---|
| Тип двигуна | електричний (акумулятор) |
| Основні | Технологія SmartTool 2-в-1: лезо Tri-Arc+ 2-в-1: шпуля з ліскою |
| Максимальні обороти | 6,500 хв-1 |
| Напруга | 36В (2 х 18В ) |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятора | 18 + 18 В |
| Ємність батареї | 50 А/год |
| Час заряду акумулятора (100%) | 120 хв |
| Тривалість роботи від 1 заряду | 30 хв 15 хв |
| Ширина захоплення | 37 см |
| Ріжуча система | ніж |
| Мінімальна висота скошування | 25 мм |
| Максимальна висота скошування | 75 мм |
| Кількість установок довжини | 5 |
| Регулювання висоти скошування | ручна |
| Рекомендуемая площадь подстригания, м2 | 400 |
| Діаметр ліски | 300 см |
| Швидкість подрібнення | 8500 об,/хв, |
| Діаметр обертання ножа | 255 мм |
| Діаметр обертання волосіні | 300 мм |
| Мульчування | 1 |
| Викид скошеної трави | бічний викид |
| Тип мішка | жорсткий |
| Обсяг мішка | 30 л |
| Вібрації: холостий хід | 2.73 |
| Рівень вібрації: похибка (к) | 1.5 |
| Матеріал деки | сталь |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Діаметр передніх коліс | 16 см |
| Діаметр задніх коліс | 22 см |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Котушка з волосінню | 2 мм |
| Конструкція | Самохідна |
| Привід коліс | задній |
| Тип штанги тріммера | телескопічна |
| Розташування двигуна (тримери) | нижнє |
| Регулювання по висоті | 80-115 |
| Насадки | Насадка для скарификации |
| Додатково | Індикатор заповнення мішка Регулювання висоти |
| Комплектація | триммер |
| Колір | синій |
| Габарити | 155 x 41 x 50 |
| Довжина | 83,5 см |
| Висота | 37 см |
| Ширина | 46,5 см |
| Вага | 14,4 кг |
| Гарантія, міс | 24 |
| Висота брутто | 370 |
| Довжина брутто | 830 |
| Вага брутто | 17.8 |
| Ширина брутто | 480 |