|
9 558 грн
|
|
9 558 грн
|
платежі
по 4 779 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| тип | подрібнювач |
|---|---|
| Живлення | мережа (AC 220 В) |
| Тип двигуна | електричний |
| Потужність двигуна | S6/S6%: 2500 Вт/40% / S1: 2000 Вт |
| Система подрібнення | ножова |
| Діаметр подрібнювального матеріалу | max. 40 мм |
| Обороти подрібнювача | 3 800 об/хв |
| Об `єм контейнера | 55 л |
| Додатково |
міцне шасі з колесами, контейнер |
| Комплектація | пластиковий контейнер, штовхач |
| Матеріал корпуса | ударостійкий пластик |
| Рівень шуму | 92 дБ |
| Колеса для транспортування | 2 |
| Вага | 13,0 кг |
| Вага брутто | 15,4 кг |
| Довжина брутто | 57,8 см |
| Висота брутто | 49,6 см |
| Ширина брутто | 39 см |
| Гарантія, міс | 36 |