|
6 810 грн
|
|
6 810 грн
|
платежі
по 3 405 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| тип | подрібнювач |
|---|---|
| Живлення | мережа (AC 220 В) |
| Тип двигуна | електричний |
| Потужність двигуна | (S6 / S6%): 2500 Вт/40%) / S1: 2000 Вт |
| Система подрібнення | ножова |
| Діаметр подрібнювального матеріалу | max. 40 мм |
| Обороти подрібнювача | 3 800 об/хв |
| Об `єм контейнера | 50 л |
| Додатково | міцне шасі з колесами |
| Комплектація | штовхач |
| Матеріал корпуса | ударостійкий пластик |
| Вага | 9,8 кг |
| Вага брутто | 11,6 кг |
| Довжина брутто | 62 см |
| Висота брутто | 42 см |
| Ширина брутто | 28 см |
| Гарантія, міс | 36 |